Praca: Operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Operator maszyn
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/22/0612
OBOWIĄZKI:

Obsługa maszyn i urządzeń do cięcia i wyginania drutu, kontrolowanie jakości produkowanych elementów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: mechanika, mechatronika, elektromechanika

Wymagania inne:

Wskazane doświadczenie na podobnym stanowisku (mechanik, mechatronik, elektromechanik, elektormechanik, ślusarz).

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu