Praca: Operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Operator maszyn
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/2145
OBOWIĄZKI:
- obsługa automatu do produkcji kształtek styropianowych poprzez: odbiór kształtek styropianowych z automatu - pakowanie kształtek zgodnie z wytycznymi podanymi w sposobie pakowania- przewidywany okres zatrudnienia : 2 lata- godziny pracy: 06:00 - 6:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Zdolności manualne
Uprawnienia: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, punktualność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi