Praca: Operator maszyn


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Operator maszyn
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Numer: StPr/24/0070
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn włókienniczych, rozkładanie surowców na maszynach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Aleksandrów Łódzki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

h3

Operator maszyn do produkcji wyrobów drewnianych

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Borowiecko-Kolonia
Dodane: dzisiaj
wg umowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Operator maszyn do produkcji włóknin

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Lokalizacja: łódzkie/ Klementów
Dodane: dzisiaj
praca na wilkowni- wstępne przygotowanie surowca do produkcji włókien Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Operator maszyn stolarskich

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: 2024-02-25
obsługa maszyny stolarskiej: ustawienie maszyny(okleiniarka,) kontrola jakości elementu (płyty meblowe) Wymagania dodatkowe: Zawód: Operator sklejarek płyt stolarskich Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania...
POZNAJ OFERTĘ

Operator maszyn włókienniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-02-24
- obsługa maszyn do wytwarzania włóknin i przędzin- przygotowanie maszyn do procesu produkcji- nadzorowanie procesu wytwarzania- czyszczenie maszyn- praca we wszystkich działach firmy Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ