Operator maszyn wykończalniczych wyrobów włókienniczych

Praca: Operator maszyn wykończalniczych wyrobów włókienniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Miejsce pracy: Orchów
Numer: StPr/21/0080
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu, fundusz unijny RPO WŁ dla osób powyżej 30 roku życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

znajomość obsługi maszyn szwalniczych

Miejsce pracy:

Orchów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku