Operator maszyn przędzalniczych

Praca: Operator maszyn przędzalniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/0683
OBOWIĄZKI:
- czyszczenie maszyn przędzalniczych- obsługa maszyn przędzalniczych takich jak przędzarka Zinser lub przewijarka Schlafhorst- praca w dni wolne- umowa o pracę na czas określony: 36 miesięcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

umiejętność czyszczenia i obsługi przędzarki Zinser lub przewijarki Schlafhorst

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi