Operator Maszyn, Pracownik Produkcji

Praca: Operator Maszyn, Pracownik Produkcji

Ogłoszenie numer: 2280405, z dnia 2019-02-18

Fabryka Pierścieni Tłokowych "PRIMA" S.A. w Łodzi jest głównym producentem w Polsce i jednym z wiodących producentów w Europie Środkowej pierścieni tłokowych dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kolejowego.

Obecnie do swojego zespołu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • prace fizyczne przy produkcji pierścieni tłokowych
  • obsługa maszyn do obróbki skrawaniem (konwencjonalnych typu szlifierki, tokarki, frezarki)

Wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne
  • zdolności manualne
  • sumienność

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • szkolenia stanowiskowe i opiekuna podczas procesu wdrożenia