Operator maszyn - operator cnc

Praca: Operator maszyn - operator cnc

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Miejsce pracy: Koluszki
Numer: StPr/22/0607
OBOWIĄZKI:
-Uczestniczenie w uruchamianiu nowych detali i maszyn i urządzeń / przezbrojeniach (instalacja narzędzi, pomiar narzędzi, kontrola prawidłowości przezbrojenia, działanie zgodnie z check-listą);-Obsługa konwencjonalnych maszyn i urządzeń (prasy, obrabiarki, frezarki / tokarki), obsługa linii montażowej, zgodnie z aktualnymi szkoleniami stanowiskowymi;-Obsługa maszyn CNC, maszyn i linii montażowych;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: zdolnosci manualne

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Obsługa konwencjonalnych i sterowanych numerycznie maszyn i urządzeń, zgodnie z aktualnymi szkoleniami stanowiskowymi;[Umiejętność 1] : Prowadzenie szkoleń stanowiskowych na powierzonym obszarze;

Miejsce pracy:

Koluszki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 680 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód