Praca: Operator maszyn (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyn (m/k)
Miejsce pracy: Łódź, Pabianice, Rzgów, Konstantynów Łódzki, Łask, Aleksandrów Łódzki
Nr ref.: OM/LOD/0920
Obowiązki:
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • przezbrajanie maszyn,
  • wypełnianie dokumentacji rejestrującej wykonane prace przy procesie produkcji.
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • doświadczenie w pracy na produkcji min. rok,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku.
Oferujemy:
  • bezpośrednie zatrudnienie u naszego klienta na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • system premiowy,
  • benefity, w tym opiekę medyczną, możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego, dostęp do środków zebranych w ramach ZFŚS.