Operator Maszyn i Urządzeń / Pracownik Produkcji

Praca: Operator Maszyn i Urządzeń / Pracownik Produkcji

Ogłoszenie numer: 4511924, z dnia 2021-04-28

Fabryka Pierścieni Tłokowych "PRIMA" S.A. w Łodzi
Jedyny w Polsce i wiodący w Europie Środkowej producent pierścieni tłokowych dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kolejowego.

Obecnie do swojego zespołu poszukuje kandydataki na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn do obróbki skrawaniem (konwencjonalnych typu szlifierki, frezarki, tokarki)
  • prace fizyczne przy obróbce pierścieni tłokowych
  • bieżąca kontrola jakości wytwarzanych elementów

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe techniczne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość obsługi maszyn konwencjonalnych
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • dobra organizacja, odpowiedzialność

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • umowę o pracę
  • opiekuna podczas procesu wdrożenia
  • pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego