Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Praca: Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/2639
OBOWIĄZKI:
- wytwarzanie detali z tworzyw sztucznych przy obsłudze maszyn i urządzeń - realizacja planów produkcyjnych - kontrola wizualna detali schodzących z linii produkcyjnych- wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego- godziny pracy: 06.00 - 14.00; 14.00 - 22.00; 22.00 - 6.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

minimum 12 miesięcy doświadczenia w firmie produkcyjnejumiejętność obsługi maszyn wtryskowych HAITIAN, NEGRI-BOSSI

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi