Operator maszyn dziewiarskich

Praca: Operator maszyn dziewiarskich

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/3809
OBOWIĄZKI:
utrzymanie maszyn w ruchukomunikacja z dostawcami w jezyku angielskimPraca w systemie czterobrygadowym Godziny pracy: 6.00- 6.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

dyspozycyjnośćzdolności manualne

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi