Operator maszyn dziewiarskich

Praca: Operator maszyn dziewiarskich


Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
Operator maszyn dziewiarskich
Miejsce pracy: Łowicz
Numer: StPr/21/0010
OBOWIĄZKI:

Obsługa maszyn dziewiarskich typu: Matec, Lonati, Takatori, HS Detexomat

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe 2 m-ce na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Łowicz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu



Zobacz podobne oferty

Operator maszyn wykończalniczych wyrobów włókienniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Orchów
Dodane: wczoraj
wg programu stażu, fundusz unijny RPO WŁ dla osób powyżej 30 roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: znajomość...
POZNAJ OFERTĘ

Operator maszyn przetwórstwa szkła

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
Dodane: wczoraj
- obsługa maszyn do obróbki szkła Wymagania inne: - doświadczenie w pracy przy obróbce szkła min. 6 miesięcy
POZNAJ OFERTĘ

Operator maszyn i urządzeń odlewniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- obsługa maszyn i urządzeń do obróbki odlewów - obsługiwanie foremiarki FBO V Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Zdolności manualne Wymagania inne: sprawność i...
POZNAJ OFERTĘ

Operator maszyn czyszczących

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- obsługa maszyn szorowarka automatyczna i zamiatarka bezpyłowa TENANT - zlecenie wykonywane w godzinach 6-14, 13-21, praca również w soboty Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Język: ukraiński, w...
POZNAJ OFERTĘ