Operator maszyn dziewiarskich

Praca: Operator maszyn dziewiarskich

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Miejsce pracy: Złoczew
Numer: StPr/20/0930
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn dziewiarskich
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Złoczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Zobacz podobne oferty

Operator maszyn do obróbki drewna

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Janowice
Dodane: wczoraj
1. Obsługa maszyn stolarskich, strugarki, tokarki, wiertarki Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: obsługa maszyn i urządzeń stolarskich
POZNAJ OFERTĘ

Operator maszyn w przemyśle włókienniczym

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2020-11-30
przygotowywanie materiałów do produkcji, obsługa maszyny włókienniczej, uporządkowanie stanowiska pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Operator maszyn szklarskich

obsługa maszyny szklarskiej - do przyuczenia Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Operator maszyn poligraficznych i maszyn do produkcji kartonów

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
operator maszyn poligraficznych i maszyn do produkcji kartonów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B