Operator maszyn druku cyfrowego

Praca: Operator maszyn druku cyfrowego


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Operator maszyn druku cyfrowego
Miejsce pracy: Cyprianów
Numer: StPr/21/0240
OBOWIĄZKI:
drukowanie na tkaninie druku cyfrowego (obsługa drukarki)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : obsługi drukarki cyfrowej FLORA FX 3200DS-T S/N: G5/170405715/114, S/N: G5/170405715/113

Miejsce pracy:

Cyprianów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

Operator maszyn do produkcji wyrobów drewnianych

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Dodane: wczoraj
Praca przy maszynach stolarskich, prace logistyczne związane z obsługą wózków ręcznych, dżwiganie formatek meblowych. Wymagania konieczne: Zawód: Operator maszyn do produkcji wyrobów drewnianych (wymagany staż -...
POZNAJ OFERTĘ

Operator maszyn do przygotowania włókien

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Ozorków
Dodane: wczoraj
obsługa maszyn włókienniczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Operator zgrzewarki szyn

ZUE S.A.

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: wczoraj
ZUE S.A. jest liderem w świadczeniu usług w zakresie budowy i modernizacji systemów zasilania infrastruktury tramwajowej oraz budowy i modernizacji tramwajowej i kolejowej sieci trakcyjnej. Przedmiot działalności...
POZNAJ OFERTĘ

Operator maszyn budowlanych

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2021-03-02
praca na budowach realizowanych przez firmę mile widziana praktyka w zawodzie; możliwość przyuczenia i podniesienia kwalifikacji na koszt firmy.
POZNAJ OFERTĘ