Operator maszyn do produkcji wyrobów z metalu

Praca: Operator maszyn do produkcji wyrobów z metalu

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach
Miejsce pracy: Dalików
Numer: StPr/22/0249
OBOWIĄZKI:

operator maszyn tnących półautomatycznych , ręcznych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Dalików

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Zobacz podobne oferty

h3

Operator maszyn i urządzeń do obróbki plastycznej

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: dzisiaj
kompletowanie zamówień klientów zgodnie z specyfikacją- z użyciem skanera Motorola MC9190-G , pakowanie produktów, uzupełnianie surowców, obsługa maszyn produkcyjnych, kontrola jakości gotowego produktu. Umowa...
POZNAJ OFERTĘ

Operator maszyn do produkcji włóknin i przędzin

Lokalizacja: łódzkie/ Klementów
operator maszyn do produkcji włóknin Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe
POZNAJ OFERTĘ

Operator maszyn do produkcji sznurka i tulei

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Sieradz
Dodane: wczoraj
Zapoznanie się z profilem produkcji, parkiem maszynowym i stanowiskiem pracy. Nauka i obsługa maszyn do produkcji i obróbki włókien. Nauka i obsługa maszyn i urządzeń: belownica, piec grzewczy, drukarka etykiet....

Operator maszyn i urządzeń do produkcji okien z tworzyw sztucznych

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Lokalizacja: łódzkie/ Zduńska Wola
cięcie profili, wzmacnianie stalą, składanie okien, okuwanie, owijanie gotowych okien folią, załadunek na stojaki, inne prace produkcyjne Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: - zdolności...