Operator maszyn do produkcji wyrobów poligraficznych - obsługa maszyny do konfekcjonowania etykiet

Praca: Operator maszyn do produkcji wyrobów poligraficznych - obsługa maszyny do konfekcjonowania etykiet

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/23/0153
OBOWIĄZKI:

- obsługa prasy do ulotek - obsługa falcerki GUK FA 43/10 - obsługa falcerki MBOT 800 - obsługa banderolownicy do ulotek AKEBONO OB-360

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność obsługi prasy do ulotek umiejętność obsługi falcerki GUK FA 43/10 umiejętność obsługi falcerki MBOT 800 umiejętność obsługi banderolownicy do ulotek AKEBONO OB-360 zdolności manualne

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi