Operator maszyn do produkcji płytek

Praca: Operator maszyn do produkcji płytek

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/20/1255
OBOWIĄZKI:
prawidłowa eksploatacja przydzielonych maszyn i urządzeń ceramicznych, pobieranie i dostarczanie surowców i/lub materiałów potrzebnych do produkcji,przygotowywanie półproduktów do produkcji, prawidłowe oznaczenie półproduktów, czyszczenie i konserwacja używanych narzędzi i przyrządów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim