Operator maszyn do produkcji opakowań z papieru i tektury-pracownik produkcji seryjnej

Praca: Operator maszyn do produkcji opakowań z papieru i tektury-pracownik produkcji seryjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie
Miejsce pracy: Mieleszyn
Numer: StPr/20/0413
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyny do produkcji opakowań, podawanie tektóry na maszynach produkcyjnych , odbieranie kartonów z maszyn produkcyjnych, praca na wysokości do 3 metrów, przygotowanie kartonów do wysyłki .
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: obsługa maszyn do produkcji opakowań (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Uprawnienia: samodzielność

Miejsce pracy:

Mieleszyn

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 23 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie