Operator maszyn czyszczących

Praca: Operator maszyn czyszczących

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/21/0426
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA PROSTYCH W OBSŁUDZE MASZYN CZYSZCZĄCYCH (szorowarki jednotarczowe Taski, odkurzacze przemysłowe, samojezdne, bateryjne automaty szorująco-zbierające do posadzek, myjki ciśnieniowe),KONSERWACJA MASZYN (dbanie o czystość filtrów oraz ich ewentualna wymiana),ORGANIZACJA PRACYMiejsce wykonywania pracy: teren całego kraju według przyjmowanych zleceń
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim