Praca: Operator maszyn cnc

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Operator maszyn cnc
Miejsce pracy: Koluszki
Numer: StPr/20/1208
OBOWIĄZKI:

Obsługa maszyn numerycznych CNC, montaż komponentów, kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: umiejętność pracy pod presją czasu
Uprawnienia: zaangażowanie
Uprawnienia: dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych

Miejsce pracy:

Koluszki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 19 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód