Operator linii odbioru gotowego produktu

Praca: Operator linii odbioru gotowego produktu

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Radomsko | Numer ref.: OPl/037/JKA

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku (6:00-14:00/ 14:00-22:00)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • Możliwość awansu na stanowisko lidera lub brygadzisty
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna)
  • Możliwość korzystania z dobrowolnych nadgodzin (w weekendy lub w tygodniu)
  • Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Predyspozycje do nadzoru nad grupą ludzi

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Obsługa linii odbioru produktu gotowego
  • Kontrola jakości produktu
  • Praca przy pulpicie sterowniczym
  • Dokonywanie napraw mechanicznych we własnym zakresie

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zobacz podobne oferty

Operator Maszyn Produkcyjnych

ROLDROB S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2021-05-04
Zakres obowiązków: Obsługa maszyn produkcyjnych Segregacja oraz pakowanie towaru z linii produkcyjnej Dbanie o zachowanie standardów jakościowych Wymagania: Wykształcenie średnie/zawodowe Doświadczenie w pracy na...
POZNAJ OFERTĘ

Operator Maszyn i Urządzeń / Pracownik Produkcji

Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2021-04-28
obsługa maszyn do obróbki skrawaniem (konwencjonalnych typu szlifierki, frezarki, tokarki) prace fizyczne przy obróbce pierścieni tłokowych bieżąca kontrola jakości wytwarzanych elementów wykształcenie średnie...

Dodane: 2021-04-23