Praca: Operator ładowarki

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Operator ładowarki
Miejsce pracy: Godzianów
Numer: StPr/21/0215
OBOWIĄZKI:
OPERATOR ŁADOWARKI, ZAŁADUNEK ROZŁADUNEK
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

UPRAWNIENIA NA OPERATORA ŁADOWARKI TELESKOPOWEJ - operator wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą, podnoszoną wraz z ładunkiem

Miejsce pracy:

Godzianów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 do 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach