Praca: Operator koparki

Ogłoszenie numer: 7296399, z dnia 2022-08-02

PGTB SP. Z O.O.

Jesteśmy firmą realizującą zadania w zakresie inżynierii i budownictwa lądowego oraz komunikacyjnego.

Nasza oferta obejmuje zarówno nowe inwestycje, rozpoczynane od podstaw, jak i modernizacje lub kontynuacje już istniejących. Realizujemy także projekty związane z ochroną środowiska, podejmując się budowy oczyszczalni ścieków, biogazowni, wodociągów, budowli hydrotechnicznych czy kanalizacji deszczowych.

Główne obszary naszej działalności to budownictwo ogólne, inżynieria środowiska, budownictwo drogowo-mostowe oraz logistyka.

Dysponujemy bogatym, i różnorodnym parkiem maszynowym, który jest cały czas powiększany o najnowsze urządzenia, a także posiada rozległe zaplecze produkcyjno-naprawcze wykorzystywane w procesach inwestycyjnych.

Operator koparki

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • roboty ziemne.
  • budowa infrastruktury inżynierii środowiska, budownictwa kubaturowego, drogowego i mostowego -  praca w grupie.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia do obsługi koparki
  • udokumentowane min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku operatora koparki
  • gotowość do pracy w delegacji

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i zrealizowania ambicji zawodowych w ramach profesjonalnej organizacji
  • nowoczesne zaplecze sprzętowe
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia