Praca: Operator CNC

Ogłoszenie numer: 4554011, z dnia 2021-05-06

CNC-Lab Piotr Szczepaniak

Firma usługowa.

Specjalizujemy się w:

  • toczenie CNC
  • frezowanie CNC
  • WEDM CNC

Operator CNC

Miejsce pracy: łódzkie / Pabianice

Opis stanowiska

  • Samodzielna praca na maszynie CNC ze sterowaniem Fanuc.
  • Ustawianie maszyny dla wkładaczy/ korekcje maszyny/ programowanie itp.
  • Produkcja pojedynczych detali na czas.
  • Programowanie, wybór narzędzi, zaplanowanie technologii.
  • Samokontrola,
  • Sprzątanie stanowiska pracy.

Wymagania

  • Znajomość środowiska Fanuc.
  • Doświadczenie w pracy na maszynach CNC
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Znajomość materiałów obrabianych
  • Znajomość narzędzi skrawających
  • Umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi.
  • Mile widziane umiejętności w środowisku CAD, CAM.

Oferujemy

  • Praca na cały etat.
  • Praca w młodym i małym zespole.
  • Praca zmianowa 5 dni w tygodniu.