Praca: Operator ciężkich maszyn budowlanych i drogowych

Ogłoszenie numer: 1897288, z dnia 16-01-2018

poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator ciężkich maszyn budowlanych i drogowych

Miejsce pracy:

Opis stanowiska

  • obsługa ciężkich maszyn budowlanych i drogowych, w szczególności spycharki – moc silnika do 220 kW, koparki, równiarki, stabilizatora gruntu, walca, koparko-ładowarki,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z pracą maszyn,
  • wykonywanie innych prac drogowych,
  • praca w delegacji na terenie całego kraju.

Wymagania

  • uprawnienia operatora maszyn budowlanych i drogowych,
  • doświadczenie,
  • znajomość zagadnień bhp,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • najnowsze maszyny budowlane (fabrycznie nowe),
  • serwisowanie maszyn budowlanych przez producenta (zgodnie z DTR),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wsparcie doświadczonego zespołu.

Istotne znaczenie przywiązujemy do cech osobowości tj.: uczciwość, dokładność, skrupulatność, punktualność, lojalność.

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/operator-ciezkich-maszyn-budowlanych-i-drogowych_1897288.html