Praca: Operator boczkarki

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Operator boczkarki
Miejsce pracy: Grębień
Numer: StPr/20/0382
OBOWIĄZKI:

obróbka gotowego elementu za pomocą boczkarki

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Grębień

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Zobacz podobne oferty

Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Łowicz
Dodane: wczoraj
· drobne naprawy, remonty, utrzymanie techniczne budynku· drobne naprawy elektryczne· skuteczne usuwanie awarii· praca na wysokości pow. 3m (opcjonalne) Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka biurowa

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Widawa
zamiatanie, mycie podłóg, odkurzanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: doświadczenie mile widziane
POZNAJ OFERTĘ

Analityk wydajności usług / service performance analyst

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
- przygotowywanie i publikowanie oficjalnych miesięcznych wskaźników wydajności- pobieranie, formatowanie, wizualizowanie i przekazywanie raportów klientom- udział we wdrożeniu nowego raportu KPI- utrzymywanie...

DROBNE PRACE GOSPODARCZE, HYDRAULICZNE, ŚLUSARSTWO, DROBNE NAPRAWY, SPAWANIE, TYNKOWANIE, MONTAŻ GLAZURY, WAŻNA WYSOKA KULTURA OSOBISTA (PRACA WŚRÓD MŁODZIEŻY I NAUCZYCIELI) Wymagania konieczne: Wykształcenie:...