Praca: Ogrodnik

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Ogrodnik
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/20/0621
OBOWIĄZKI:
SADZENIE,PRZESADZANIE CIĘCIE,PIELĘGNACJA ROśLIN OZDOBNYCH,transport załadunek rozładunek.Szczepienie,okulizacja roslin ozdobnych.t
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : Praca 40 godzin w tygodnie.Termin rozpoczęcia 01.03.2021 do 28.02.2024

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach