Ogrodnik terenów zieleni/pracownik fizyczny

Praca: Ogrodnik terenów zieleni/pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Miejsce pracy: Olendry
Numer: StPr/21/2086
OBOWIĄZKI:

praca przy wykonywaniu ogrodów i sadzeniu roślin, pielęgnacja drzew i krzewów, zakładanie trawników, systemy nawadniania, praca na powietrzu cały rok; miejsce wykonywania pracy: teren powiatu piotrkowskiego godziny pracy: 8:00-16:00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

zaangażowanie, dobry stan zdrowia (praca cały rok na powietrzu)

Miejsce pracy:

Olendry

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim