Praca: .NET Developer

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
.NET Developer
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 9-16-57257

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy IT, lidera w swojej branży, poszukujemy do nowego projektu doświadczonych kandydatów na stanowisko .NET Developer

Zadania:
  • tworzenie innowacyjnych aplikacji internetowych
  • współtworzenie architektury i implementacja oprogramowania dla kluczowych klientów
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • dbanie o jakość kodu
  • analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną
Wymagania:
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • dobra znajomość języka programowania C# (.Net 4.5, .Net Core)
  • dobra znajomość języka angielskiego.
Informacje dodatkowe:
  • jasna ścieżka kariery
  • stabilne zatrudnienie
  • pakiet medyczny
  • możliwość wyboru formy współpracy
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”