Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Praca: Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Miejsce pracy: Sadkowice
Numer: StPr/22/0600
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie zajęć edukacyjnych z grupą dzieci przedszkolnych, opieka nad dziećmi z przedszkola, organizacja życia przedszkolnego.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Wymagana umiejętność pracy z dziećmi.

Miejsce pracy:

Sadkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej