Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

Praca: Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Miejsce pracy: Miedniewice
Numer: StPr/22/0862
OBOWIĄZKI:
POMOC UCZNIOM Z: 1. ZESPÓŁ ASPERGERA 2. AFAZJA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

pedagogika specjalna lub pedagogika integracyjna i włączająca

Miejsce pracy:

Miedniewice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 424 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach