Praca: Nauczyciel religii

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Nauczyciel religii
Miejsce pracy: Dobra (pow. zgierski, gm. Stryków), Dobra
Numer: StPr/24/0752
OBOWIĄZKI:
nauczyciel religii katolickiej w klasach I-VIII
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel przedmiotu w szkole podstawowej (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), teologiczne
Uprawnienia: Znajomość obsługi komputera
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)
Uprawnienia: umiejętność pracy z dziećmi
Uprawnienia: umiejętność analityczne oraz kreatywność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dobra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 908 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu