Praca: Nauczyciel bibliotekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Nauczyciel bibliotekarz
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/24/0047
OBOWIĄZKI:
ZAPISY CZYTELNIKÓW ZGODNIE Z REGULAMINEM KORZYSTANIA Z BIBLIOTEKI; PRAWIDŁOWA EWIDENCJA WYPOŻYCZEŃ I ZWROTÓW ZBIORÓW; PROWADZENIE SIECI WSPÓŁPRACY SAMOKSZTAŁCEŃ ORAZ KOMPLEKSOWE WSPOMAGANIE SZKÓŁ/PLACÓWEK OŚWIATOWYCH; SPORZĄDZANIE STATYSTYK WYPOZYCZALNI, CZYTELNI, USŁUG INFORMACYJNYCH; UKŁADANIE ZBIORÓ ZWRÓCONYCH PRZEZ UŻYTKOWNIKÓW BIBLIOTEKI I WŁĄCZANIE ICH DO KSIĘGOZBIORU W MAGAZYNIE
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 4 550 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach