Praca: Murarz


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Murarz
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0312
OBOWIĄZKI:
- prace murarskie- sprzątanie stanowiska pracy- możliwość zatrudnienia również na 1/2 etatu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

- STAŻ PRACY - 2 lata

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi



Zobacz podobne oferty

Murarz

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- prace murarskie - sprzątanie stanowiska pracy - możliwość zatrudnienia również na 1/2 etatu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: - STAŻ PRACY - 2 lata
POZNAJ OFERTĘ

Murarz

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Lokalizacja: łódzkie/ Białaczów
Dodane: wczoraj
Wykonywanie prac murarskich tj. wznoszenie ścian budynków, wykonywanie stropów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Murarz

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Lokalizacja: łódzkie/ Werówka
Dodane: 2021-02-16
ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANE, WZNOSZENIE BUDYNKÓW, ROZBIÓRKI. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: UMIEJĘTNOŚĆ MUROWANIA.
POZNAJ OFERTĘ

Murarz

Alimat Group

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2021-02-12
budowa domów mieszkalnych; układanie fundamentów, ścian. doświadczenie w zawodzie; cierpliwość; wytrwałość; wytrzymałość na długotrwały wysiłek fizyczny.
POZNAJ OFERTĘ