Praca: Murarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Murarz
Miejsce pracy: Zduńska Wola
Numer: StPr/20/0040
OBOWIĄZKI:
Murowanie ścian, zalewanie ścian i stropów betonem, inne prace budowlane
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

- zdolności manualne- sprawność fizyczna- brak nałogów- dobry stan zdrowia- praca na wysokości pow. 3 metrów- praca w godz. 7.00-15.00- praca w delegacji, pracodawca zapewnia zakwaterowanie i dowóz

Miejsce pracy:

Zduńska Wola

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli