Praca: Murarz-tynkarz


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Murarz-tynkarz
Miejsce pracy: Jasionka
Numer: StPr/20/1392
OBOWIĄZKI:
wznoszenie ścian, wykonywanie filarów, stropów,otworów, sporządzanie zaprawy murarskiej i tynkarskiej
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

doświadczenie w branży budowlanej

Miejsce pracy:

Jasionka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

Murarz

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: 2020-11-24
1. Murowanie2. Tynkowanie3. Zbrojenie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: chęć do pracy Wymagania inne: doświadczenie w zawodzie murarz
POZNAJ OFERTĘ

Murarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Lokalizacja: łódzkie/ Zduńska Wola
Dodane: 2020-11-10
Murowanie ścian, zalewanie ścian i stropów betonem, inne prace budowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: - zdolności manualne- sprawność fizyczna- brak nałogów- dobry stan...
POZNAJ OFERTĘ

Murarz

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Dodane: 2020-11-10
-prace fundamentowe, murarskie i wykończeniowe Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: średnie zawodowe, inne Wymagania inne: mile widziane prawo jazdy kat. B
POZNAJ OFERTĘ

Murarz

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Dodane: 2020-11-10
Prace fundamentowe, murarskie i wykończeniowe. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: średnie zawodowe
POZNAJ OFERTĘ