Praca: Murarz-tynkarz


Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach
Murarz-tynkarz
Miejsce pracy: Ner-Kolonia
Numer: StPr/20/0339
OBOWIĄZKI:

Murowanie, wykonywanie gładzi tynkowanie.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Murarz-tynkarz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

Umiejętność murowania, tynkowania, wykonywania gładzi

Miejsce pracy:

Ner-Kolonia


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach



Zobacz podobne oferty

Murarz

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Dmenin
Dodane: 2020-10-16
prace przy budowie pieców przemysłowych Wymagania konieczne: Zawód: Murarz (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3) Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Murarz – tynkarz

ZUE S.A.

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2020-10-15
Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za: wykonywanie prac murarskich, licowanie ścian cegłą licówką, okładzinami ceramicznymi, kamieniami naturalnymi oraz spoinowanie, przygotowywanie podłoża pod tynki,...
POZNAJ OFERTĘ

Murarz / Monter

e-r-s Polska sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2020-10-13
Miejsce pracy: projekty w Polsce i za granicą (Niemcy, Austria, Holandia itp.) Obowiązki: wykonywanie prac w zabudowie ogniotrwałej oraz ogólnobudowlanych prace murarskie i ciesielskie na placach budowy lub na hali...
POZNAJ OFERTĘ

Murarz

WE CAN DO HR Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2020-10-05
Opis stanowiska: praca przy murowaniu z ytongu, prace ogólnobudowlane. Wymagania: doświadczenie w murowaniu, uczciwość i rzetelność.
POZNAJ OFERTĘ