Praca: Monter


Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Monter
Miejsce pracy: Żłobnica
Numer: StPr/20/1413
OBOWIĄZKI:
Montowanie maszyn rolniczych, skręcanie metalowych elementów maszyny rolniczej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKU PRACY (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)

Miejsce pracy:

Żłobnica


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie



Zobacz podobne oferty

Monter konstrukcji

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Lokalizacja: łódzkie/ Bełchatów
Dodane: wczoraj
Montaż i demontaż konstrukcji stalowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: chęć do pracy fizycznej
POZNAJ OFERTĘ

Monter sieci telekomunikacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Kamieńsk
Dodane: wczoraj
wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Monter vrf/ serwisant

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Dębowa Góra
Dodane: wczoraj
Praca polegać będzie na: montażu urządzeń klimatyzacyjnych typu split, multi-split, mini VRF, VRF, obsłudze bieżącej montowanych urządzeń oraz serwisie i naprawach urządzeń. Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ

Monter wyrobów metalowych- znakowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: wczoraj
Składanie elementów narzędzi do obróbki skrawaniem. Fazowanie ostrych narzędzi. Znakowanie laserowe. Obsługa rotomatu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, techniczne Wymagania inne:...
POZNAJ OFERTĘ