Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Praca: Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Miejsce pracy: Wólka Lesiewska
Numer: StPr/24/0116
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie i montaż elementów do pokryć dachowych, obsługa sprzętu i urządzeń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: obsługa elektronarzędzi

Wymagania inne:

Wymagana umiejętność obsługi zaginarek/giętarek.

Miejsce pracy:

Wólka Lesiewska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej