Praca: Monter wyrobów z drewna

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Monter wyrobów z drewna
Miejsce pracy: Nowostawy Górne
Numer: StPr/22/0527
OBOWIĄZKI:

PRZYGOTOWYWANIE DREWNA DO OBRÓBKI, OBSŁUGA FREZARKI, TOKARKI, CZOPIARKI, MASZYNY WIELOCZYNNOŚCIOWEJ

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI FREZARKI, TOKARKI, CZOPIARKI, MASZYNY WIELOCZYNNOŚCIOWEJ

Miejsce pracy:

Nowostawy Górne

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 21 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu