Praca: Monter wod-kan

MCC S.A. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą budowlaną. Działamy w branży od czerwca 2015 roku, a w ciągu tego czasu udało nam się zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku krajowym.

Realizując inwestycje w skali całego kraju, stajemy się marką rozpoznawalną i szanowaną. Posiadamy ważną pozycję jako generalny wykonawca budowlany i partner biznesowy dla zamawiających, konsorcjantów oraz podwykonawców.

Monter wod-kan
Miejsce pracy: woj. łódzkie
Opis stanowiska:
  • budowa zewnętrznych sieci wodnych i kanalizacyjnych - praca w grupie.
  • mile widziane brygady
Wymagania:
  • minimum 2-letnie udokumentowane doświadczenie w pracy jako monter przy budowie sieci wodnych i kanalizacyjnych
  • umiejętność pracy zespołowej
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i zrealizowania ambicji zawodowych w ramach profesjonalnej organizacji
  • nowoczesne zaplecze sprzętowe
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.