Praca: Monter stolarki budowlanej

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Monter stolarki budowlanej
Miejsce pracy: Kamieńsk
Numer: StPr/24/0400
OBOWIĄZKI:
według programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kamieńsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Zobacz podobne oferty

h3

Monter wyrobów z drewna

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Nowostawy Górne
Dodane: dzisiaj
PRZYGOTOWYWANIE DREWNA DO OBRÓBKI, OBSŁUGA FREZARKI, TOKARKI, CZOPIARKI, MASZYNYWIELOCZYNNOŚCIOWEJ Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI FREZARKI,...
POZNAJ OFERTĘ

Monter

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Złoczew
Prace przygotowawcze do instalacji, prace przy użyciu elektronarzędzi, pomocnicze prace przy montażu, układaniu rur. Prace konserwacyjne, wymiany , naprawy urządzeń sanitarnych. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...
POZNAJ OFERTĘ

Monter instalacji fotowoltaicznych

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: wczoraj
montowanie paneli fotowoltaicznych, przygotowywanie paneli, przewóz materiałow i urządzeń Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Monter pojazdów i urządzeń transportowych

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
przygotowanie przyczep do montażu, wykonanie prac pomocniczych polegających na dopasowaniu części montażowych oraz myciu i czyszczeniu jednostek montażowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania...