Monter sprzętu oświetleniowego i lamp elektrycznych

Praca: Monter sprzętu oświetleniowego i lamp elektrycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/24/0015
OBOWIĄZKI:
montaż elementów i podzespołów sprzętu, montaż lamp oświetleniowych,oferta skierowana do osób do 30 r.ż
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim