Monter - praca na wysokości

Praca: Monter - praca na wysokości

Ogłoszenie numer: 3666573, z dnia 2020-09-28

RS SERVICE 2 Sp. z o.o.

RS SERVICE 2 to firma specjalizująca się w montażu i demontażu systemów magazynowych.

Pracujemy nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie. Posiadamy zezwolenia na wykonywanie prac montażowych na terenie Unii Europejskiej. Dotychczas realizowaliśmy zlecenia we Francji, Anglii, Danii, Turcji, Holandii, Austrii, Włoszech, Belgii, Luksemburgu, Niemczech oraz Finlandii. Wykonywaliśmy montaże największych w Europie systemów magazynowania towarów dla firm takich jak: Quinn Glass, Ikea – (magazyny centralne), WESER GOLD, HUGO BOSS, Schumacher, Schachermayer. Krka Polska oraz dla wielu innych firm

Nasze bogate doświadczenie oraz wieloletnia obecność na rynku zaowocowały udoskonaleniem technologii i metod montażu. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów.

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • Montaż regałów magazynowych na terenie całej Europy
  • Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie
  • Przestrzeganie zasad BHP

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana umiejętność odczytu planów budowlanych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w niestandardowych godzinach pracy
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości ok. 40 metrów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Karta Pobytu - Dotyczy cudzoziemca
  • Umowa najmu mieszkania/meldunek - Dotyczy cudzoziemca.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • Gwarantujemy zakwaterowanie