Praca: Monter ociepleń budynków


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Monter ociepleń budynków
Miejsce pracy: Bełdów-Krzywa Wieś
Numer: StPr/21/1936
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie podłoża ścian , montaż elementów odwadniających, montowanie izolacji termicznej, nakładanie naprawy ,tynku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Bełdów-Krzywa Wieś


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

h3

Monter instalacji fotowoltaicznych

ESOLEO Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: dzisiaj
montaż instalacji fotowoltaicznych w części dachowej (dekarskiej), tj. montaż konstrukcji montażowej, montaż modułów fotowoltaicznych, wykonanie okablowania w części dachowej według projektu w określonych...
POZNAJ OFERTĘ

Monter

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Strobów
Dodane: dzisiaj
MONTOWANIE URZĄDZEŃ ENERGETYCZNYCH I KONSTRUKCJI STALOWYCH PRZY UŻYCIU WSZYSTKICH TYPÓW NARZĘDZI RĘCZNYCH I ELEKTRONARZĘDZI. BRAK PRZCIWWSKAZAŃ DO PRACY NA WYSOKOŚCI. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...
POZNAJ OFERTĘ

Monter okien, elewacji

Grupa MGN

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: wczoraj
Opis stanowiska: Praca przy montażu okien. Technologia szkło - aluminium. Praca ze zwyżek, platform roboczych. Wymagania: Doświadczenie w pracach budowlano -montażowych.. Zdolność do pracy na wysokości. Mile...
POZNAJ OFERTĘ

Monter stolarki budowlanej

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Lokalizacja: łódzkie/ Bełchatów
Dodane: 2021-12-06
Montaż, demontaż stolarki okiennej i drzwiowej. Montaż, demontaż bram, rolet. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
POZNAJ OFERTĘ