Praca: Monter na lini produkcyjnej


Młodzieżowe Biuro Pracy Łódź
Monter na lini produkcyjnej
Miejsce pracy: Łódź
Numer: 68/9/2023
OBOWIĄZKI:
proste prace produkcyjne na linii produkcyjnej typu skręcanie, łączenie, pakowanie i transport ręczny ( lekki)
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 23,5 do 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Łódź



Zobacz podobne oferty

h3

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Łask
Dodane: wczoraj
Wykonywanie montażu instalacji gazowych, grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Staż nie wymagany
POZNAJ OFERTĘ

Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- wykonywanie i zabezpieczanie wykopów- łączenie elementów przewodów w sposób rozłączany oraz nierozłączny- lokalizowanie i usuwanie awarii samodzielnie lub przy pomocy innych pracowników- przeprowadzanie...
POZNAJ OFERTĘ

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Lokalizacja: łódzkie/ Pajęczno
Dodane: 2024-02-20
Zgodnie z progamem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Monter maszyn i urządzeń przemysłowych

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Czechy (pow. zduńskowolski, gm. Zduńska Wola), Czechy
Dodane: 2024-02-19
Wykonywanie prac związanych z przygotowaniem montażu, kontrolą działania i regulacją urządzeń różnych gałęzi przemysłu, np. przemysłu drzewnego, spożywczego, włókienniczego, papierniczego, odzieżowego, a...
POZNAJ OFERTĘ