Monter / Monterka części AGD

Praca: Monter / Monterka części AGD

Miejsce pracy: Łódź

Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm
produkcyjnych. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl
- gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Zachęcamy do skorzystania z BEZPŁATNEJ INFOLINII - 800 060 070.

Zatrudnimy osoby do obsługi procesów produkcyjnych w Łodzi.

Doskonała okazja, żeby odkryć fascynujący świat produkcji.

Praca polega na montażu części dla branży AGD.

Praca na 2 lub 3 zmiany.

Dogodny dojazd tramwajem, autobusem.

Nie potrzebujesz doświadczenia by u nas pracować, wystarczy że chcesz!

Wszystkiego nauczymy Cię na miejscu.

Jaki jest zakres obowiązków?
  • montaż elementów sprzętu gospodarstwa domowego
  • praca zgodnie z instrukcją
  • wypełnianie prostych raportów
Co na Ciebie czeka?
  • rozpoczęcie pracy możliwe od zaraz
  • na start umowa zlecenie
  • stawka godzinowa 18-19 zł
  • dodatek nocny 20%
  • wypłata wynagrodzenia zawsze na czas
  • możliwe premie
  • szkolenie BHP
  • bezpieczne środowisko pracy
  • ubezpieczenie szkolne dla dzieci
Czego wymagamy?
  • zdolności manualnych
  • zaangażowania
  • motywacji do pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.