Praca: Monter mebli


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Monter mebli
Miejsce pracy: Płoszów
Numer: StPr/20/0730
OBOWIĄZKI:

montaż mebli u klienta (montaż do 100km od Radomska)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Monter mebli


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Płoszów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku



Zobacz podobne oferty

Młodszy Monter / Młodsza Monterka

Work Service S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Stryków, Łódź
Dodane: wczoraj
Obróbka kabli, montaż drobnych elementów Pakowanie wyrobu gotowego, kontrola jakości Przygotowywanie produktów do wysyłki Sumienność i dokładność Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do...
POZNAJ OFERTĘ

Młodszy Monter / Młodsza Monterka

Work Service S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Stryków, Łódź
Dodane: 2020-10-21
Obróbka kabli, montaż drobnych elementów Pakowanie wyrobu gotowego, kontrola jakości Przygotowywanie produktów do wysyłki Sumienność i dokładność Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do...
POZNAJ OFERTĘ

Monter izolacji przemysłowych

MULTiSERWIS Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2020-10-16
Miejsce pracy: Anglia, Szwecja, Holandia Zakres obowiązków: Montaż i demontaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych (takich jak rafinerie, stocznie, elektrownie itp.) Wykonywanie izolacji ciepło i...
POZNAJ OFERTĘ

Monter

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Lokalizacja: łódzkie/ Wieluń
Dodane: 2020-10-15
montaż przewodów i urządzeń światłowodowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
POZNAJ OFERTĘ