Monter konstrukcji stalowych

Praca: Monter konstrukcji stalowych

W naszej ponad 20-letniej historii braliśmy udział w wielu inwestycjach na terenie krajów UE.

Nasza działalność obejmuje prace spawalnicze, montażowe, budowlane i pokrewne.

woj. łódzkie
Opis stanowiska:
  • Praca na warsztacie z rysunkiem technicznym
  • Praca na warsztacie przy montażu elementów konstrukcyjnych mostów i wiaduktów
Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Prawo jazdy B
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Polską umowę o pracę
  • Bezpłatny transport
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Praca od zaraz