Monter konstrukcji stalowych

Praca: Monter konstrukcji stalowych

Ogłoszenie numer: 3672359, z dnia 2020-09-23

Nasza firma zajmuje się budową hal przemysłowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w roli Generalnego Wykonawcy. Własnymi siłami montujemy konstrukcję stalową hali, obudowy z płyt warstwowych oraz blach trapezowych, elewacje wentylowane i poszycia dachów.

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Montaż konstrukcji stalowej hal,
  • Montaż obudowy hal stalowych,
  • Montaż elewacji wentylowanych.

Wymagania

  • Pracowitość i sumienność.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Chęć poszerzania kwalifikacji i zdobywania nowych umiejętności.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych - montażowych.
  • Mile widziana umiejętność obsługi niwelatora, teodolitu.
  • Mile widziana umiejętność obsługi ładowarek teleskopowych i podestów roboczych.
  • Mile widziane prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności.
  • Prace wykonywane przy pomocy nowych elektronarzędzi akumulatorowych Milwaukee.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pracę w miłej atmosferze w ambitnym zespole.
  • Wsparcie ze strony pracodawcy i współpracowników.
  • Noclegi oraz płatne delegacje zgodnie z przepisami.

Wynagrodzenie

Od 4000 do 10000 PLN